0
szukaj

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa Max Elektro

Jeśli nie masz pomysłu na prezent – skorzystaj z karty podarunkowej Max Elektro. Karta podarunkowa to doskonały i najbardziej uniwersalny prezent, jaki można sprawić swoim najbliższym. Dzięki karcie podarunkowej masz pewność, że zawsze trafisz w gust obdarowywanej osoby.

Czym jest Karta podarunkowa Max Elektro?

Karta podarunkowa Max Elektro jest bonem wydawanym na okaziciela i uprawnia do bezgotówkowego zakupu towarów lub usług w dedykowanej sieci sklepów Max Elektro. Karta jest bardzo praktyczna i odporna na zniszczenia, bez problemu zmieści się również w portfelu. Karta jest bezterminowa i można posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu środków. W dowolnym momencie można ją także ponownie doładować.

Jak działa Karta podarunkowa Max Elektro?

Nabywca może kupić kartę o ustalonej przez siebie wartości, jednak kwota nie może być mniejsza niż 5 zł oraz większa niż limit wynoszący 2500 zł. Kartę można nabyć przekazując środki pieniężne Sprzedawcy w gotówce, przelewem bankowym, przy użyciu kart płatniczych i kredytowych lub z wykorzystaniem terminala płatności. Całość kwoty zostanie udostępniona na karcie.

Jeśli wartość zakupionego towaru przekroczy wartość pieniężną środków zgromadzonych na karcie, będziesz zobowiązany do zapłaty różnicy ceny gotówką lub kartą kredytową. Za wszystkie transakcje dokonane przy użyciu karty podarunkowej, otrzymasz paragon fiskalny oraz dowód wydania. Karta podarunkowa Max Elektro nie podlega wymianie na gotówkę.

Aktywacja i doładowanie karty podarunkowej

Karta podarunkowa może zostać aktywowana wyłącznie w sklepie – otrzymujesz już aktywną Kartę. W dowolnym momencie możesz również doładować swoją kartę. Aby tego dokonać, musisz udać się do sklepu Max Elektro. Jako potwierdzenie doładowania otrzymasz paragon niefiskalny. Pamiętaj, że kwota doładowania nie może przekroczyć limitu 2500 zł.

Karta podarunkowa Max Elektro jest bezterminowa, dzięki czemu wykorzystasz z niej środki w wybranym przez siebie momencie. Saldo dostępnych na niej środków sprawdzisz bezpośrednio w sklepie Max Elektro. Dla bezpieczeństwa, możesz zabezpieczyć swoją kartę kodem PIN.

Karta podarunkowa może być użyta wyłącznie w sklepach sieci Max Elektro. Przed zakupem karty, zapoznaj się z Regulamin, dostępnym w sklepie stacjonarnym.

 

Nasi producenci

Amica
ART
ASUS
BEKO
BLAUPUNKT
Bosch
BRAUN
BRITA
CANDY
DE LONGHI
EMMERSON
FABER
FISKARS
Garret
GORENJE
HOOVER
Indesit
KARCHER
KERNAU
LENOVO
LG
LIEBHERR
MANTA
MPM
NAVITEL
NIVONA
OPTI
OPTIMUM
PANASONIC
PHILIPS
RAVANSON
SAECO
SAMSUNG
SENCOR
SIEMENS
TCL
TEFAL
THOMSON
TRACER
WHIRLPOOL
WIKO
ZELMER