Sieć MaxElektro

Nasze salony

Max Elektro to firma z branży RTV/AGD/IT działająca jako grupa zakupowa, zrzeszająca sklepy na terenie całej Polski.

W ofercie sieci Max Elektro znajdują się wyselekcjonowane produkty AGD do zabudowy, jak i sprzęt wolnostojący, produkty RTV oraz multimedia. Są to urządzenia najwyższej jakości, tworzone przez wyselekcjonowanych producentów znanych na rynku polskim, jak i światowym.

Dbamy o obszerny asortyment, który pozwoli sprostać oczekiwaniom i preferencjom każdego klienta. Mowa tutaj zarówno o aspektach związanych z formą i designem urządzeń oraz ich funkcjonalności – technologiach, w które zostały wyposażone.

Zrzeszamy ponad 340 lokalnych sklepów. Chcemy zapewnić dostęp do naszych usług klientom z całego kraju, dlatego sklepy Max Elektro znajdują się w kilkuset miejscowościach, tuż za Twoim rogiem.W swoich strukturach gromadzimy najlepszych ekspertów, którzy jak nikt inny znają się na sprzęcie. Naszym klientom doradzamy tak, aby zawsze dokonywali optymalnych wyborów. Na miarę kieszeni, na miarę potrzeb.

Gwarantujemy usługi dodatkowe, takie jak transport, profesjonalny montaż, promocje, rabaty, czy sprzedaż w systemie ratalnym.

Sprawdź: z pewnością jesteśmy też w Twoim mieście.